Hranaři "na hraně"

2. prosince 2011 v 22:26 |  nevymáchaná ústa má
Tááák právě jsem se vrátila z biógrafu z filmu Hranaři. No... Vzhledem k tomu,že je docela brzo po premiéře
a moc lidí na tomhle filmu nebylo,tak sem si řekla,že by nebylo od věci podělit se o své dojmy. v prvé řadě to,že jakou na to dělají reklamu,tak je to docela "na hraně"..... tak čti dál..

Tááák.....
po nekonečných reklamách a ukázkách,kdy mě pobavila pouze jedna reklama (na Lays) náš očekávaný film začal..
Začátek supr, jak v americkym špionážnim filmu. Ke každé postavě nabíhaly informace. Říkala sem si,tak to pojede, tam se pořád něco bude dít, bude to paráda, ale pravda byla jiná.
Ano, jistě jsem ještě "mládě" a mám ráda akce, střílečky,ale všho s mírou. Ovšem na začátku Hranařů se toho dělo asi tolik jako 235. dílu nekonečného Seriálu ulice. Jistěže podsvětí není jednoduché,ale tady nebylo tolik postav,aby se to mohlo hodinu vléci bez jakýchsi větších dějových zvratů. Už sem začínala zívat, když se děj konečně přehoupl, dva hlavní mafiálnské gangy na sebe udělali bububu a pánům se začaly potit jejich košile.
Pak už to šlo ráz na ráz, člověk si ani nestihl uvědomit co se děje, přišel obrovský spád,kdy divák zůstal vmáčknut do pohodlné sedačky a jenom poulil oči. Prásk Prásk! 20 minut šílené akce...a pak už jenom běhaly titulky...
Herecké obsazení skvělé,kvalita + Brožová, Rašilov, Langmajer, Tříska, Dejdar, Cibulková a další.

Nápad nebyl nejhorší, vždyť si musíme uvědomit, kolik se kolem nás děje "sviňárem" a k tomu nám již krom Hranařů "pomáhá" expozitura. Nebylo by špatné dostat ty ropuchy z jejich pramenů....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama